Zespół

Poznaj naszych lektorów

Anna Grzegorska

Pani od Angielskiego od 12 lat. Przez ten czas miałam okazję prowadzić zajęcia dla wszystkich grup wiekowych i o różnych profilach. Ostatecznie moją grupą docelową są uczniowie klas 4-8 szkoły podstawowej oraz liceum. Moje zajęcia są nastawione na doskonalenie językowe lub stanowią pomoc dzieciom z trudnościami w opanowaniu materiału szkolnego. W pierwszym przypadku skupiam się na dążeniu do swobodnej komunikacji i wyeliminowaniu barier w porozumiewaniu się. Natomiast korepetycje opieram na przejrzystym przedstawieniu zagadnień gramatycznych i „bezbolesnym” sposobie ich ćwiczenia oraz, przede wszystkim, na rozbudzeniu chęci do nauki języka. Ukończyłam filologię angielską oraz studia podyplomowe z zakresu dydaktyki języka angielskiego w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Swój warsztat doskonalę na różnych szkoleniach metodycznych, wybierając rozwiązania najbardziej skuteczne i dopasowane do potrzeb moich uczniów.
Prywatnie uwielbiam różne formy turystyki, a szczególnie bliższe i dalsze wypady rowerowe. Z wielką pasją fotografuję. Lubię oglądać filmy i seriale kryminalne. Jednak większość swojego wolnego czasu poświęcam moim trzem córkom.

Marta Rakowska

Hello! Mam na imię Marta, jestem mgr filologii angielskiej. Prowadzę zajęcia dla młodzieży (przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury) i z osób dorosłych (nauka od podstaw, konwersacje).
Poza nauczaniem języka angielskiego, które dostarcza mi sporo satysfakcji, przeznaczam swój wolny czas na różnego rodzaju zajęcia związane z aktywnością fizyczną, czytam mrożące krew w żyłach kryminały, a gdy tylko mogę to podróżuję. Wyjątkiem są długie jesienno-zimowe wieczory, podczas których oglądam ulubione seriale w towarzystwie dwóch futrzastych przyjaciół – kotów.

Mirella Małmyga

Odkąd pamiętam, lekcje języków obcych w szkole zawsze były moimi ulubionymi zajęciami. Miałam duże szczęście, ponieważ moi nauczyciele zawsze z pasją starali się przekazać nam wiedzę. W szkole Nie tylko sprawili że pokochałam języki obce, ale również doradzili mi, aby swoją przyszłość powiązać właśnie z nimi. Dlatego bez zastanowienia postanowiłam spróbować swoich sił na studiach językowych. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie lingwistyki stosowanej na UAM w Poznaniu. Zarówno w szkole, jak i na studiach zawsze najbardziej interesowały mnie zajęcia praktyczne, gdzie miałam okazję wykazać swoje umiejętności językowe, również tą metodę staram się wprowadzać na moich zajęciach. Dużą przyjemność sprawia mi nauczanie nie tylko najmłodszych dzieci, ale również młodzieży. Staram się pokazać uczniom, że język angielski może być czymś więcej niż tylko przedmiotem szkolnym. Bardzo lubię wykorzystywać quizy, multimedia, zabawy językowe. Zależy mi na tym, żeby każdy uczeń czuł się komfortowo na moich lekcjach.
Oprócz języków obcych moją największą pasją są podróże i turystyka. Uwielbiam Grecję – czuję się tam, jak w drugim domu. W przyszłości chciałabym zwiedzić wszystkie greckie wyspy. Do tej pory najbardziej moje serce skradła wyspa Santorini. Interesuję się również tańcem i jeśli czas mi na to pozwala, staram się regularnie uczęszczać do szkoły tańca.

Antonio Simão

A Tutor needs to MOTIVATE, as well as COMMUNICATE, making sure we will follow a path to achieve great success.

My name is Antonio Simão. I was born and raised in Rio de Janeiro, Brazil. Portuguese is my first, native language, but I also speak English, Spanish, German, and a little po Polsku (but only a little). As a Portuguese tutor in the US, England, Germany and currently in Poland. I love music, sports, learning new curiosities, and especially food!

My learning methods are non-standard:
Having in mind that every person is unique and seek different goals, we will define them and create a specialized plan that will help us to achieve them fulfilling speaking, phonetical, and grammatical barriers.

Of course, during this process we will have a lot of fun practicing English through talking (a lot), games, learning new words in context, finding easy ways to remember important concepts/words…

Julio Vilar

I’m a passionate teacher, seeing a student learn something important and knowing that I am part of it makes me proud. I am Brazilian by birth, and die-hard New Yorker by heart. I have spoken English since I was a little boy back in Brazil. My parents spoke English home and realized how important it was to make sure my brother and I learned from birth. During my teenage years, I spent a few years studying in The USA and before moving to Poland I spent 13 years of my life living in New York City. I like to think that I bring an experienced and personal approach to conversation practice in English.

Szymon Wiśniewski

Po ukończeniu studiów (Filologia Angielska na UAM oraz MBA na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Georgia State University) przez kilka pierwszych lat prowadziłem lektorat angielskiego na uczelni. Następnie swoje kroki skierowałem ku środowisku biznesowemu, co zaowocowało szerokimi kompetencjami w zarządzaniu na różnych szczeblach w firmach z obcym kapitałem. Ostatnie lata to powrót do korzeni i nauczania. Obecnie prowadzę lektoraty angielskiego dla studentów różnych narodowości na WSB oraz kursy typowo biznesowe (specjalizacja: IT i E-Commerce) w środowisku korporacyjnym.
Moje zajęcia są nastawione przede wszystkim na konwersację, głównie w oparciu o kilkuminutowe materiały audio/video. Nie korzystam z podręczników. Moje doświadczenie życiowe pozwala mi spoglądać na kompetencje językowe klientów w nieco odmienny od akademickiego sposób, a charakter moich zajęć to optymalizacja obu metodologii. Nie przygotowuję do testów i egzaminów. Stwarzam klientom bliskie optymalnemu środowisko do coraz efektywniejszego komunikowania się w języku obcym uwzględniając ich potrzeby, oczekiwania i zainteresowania. Staram się ograniczać swój udział w konwersacji do wymaganego minimum. W dobrze dobranych grupach kilkuosobowych ograniczam się tylko do tzw. feedbacku pod koniec zajęć i niezbędnych interwencji w celu podtrzymania dynamiki spotkań.
Prywatnie jestem aktywnym Crossfitterem. Jestem otwarty na to co nowe i odmienne, mam duże poczucie humoru, a młodsza córka twierdzi, że jestem lekko porąbany, a mój nubijski pies myśliwski do polowań na Galago skoczy za mną w ogień (ale do wody nigdy).

James McIntyre

Hi, my name is James, I’m a 34 year old male born and raised in Adelaide, Australia. My background is aviation of which I was involved for just over 13 years and for 10 years as a commercial airline pilot. Approximately 2 years ago I decided I wanted a change in career so worked for my father’s company whilst studying to become a certified Native English teacher. During this time I was able to travel and really enjoyed my time in Poland so in December 2019 I made the move to Poland. I have experience teaching children, adolescents, adults and people in corporate businesses. I try to make every lesson enjoyable, engaging with an emphasis on speaking with confidence whilst building a diverse vocabulary

Adam Wróż

Moją pasją od zawsze była nauka języka angielskiego. Staram się jej poświęcać każdy wolny moment mojego życia zawodowego. Podchodzę do nauki języka angielskiego w sposób eklektyczny wynikający z interdyscyplinarnego wykształcenia. Szkołę średnią ukończyłem w Decatur, Il, USA. Posiadam tytuł Mgr Filologii – studia stacjonarne -UAM – Mgr Prawa – studia stacjonarne – UAM – Mgr Stosunków Międzynarodowych – UW  oraz ukończone studia doktoranckie na UW z zakresu Nauk Politycznych.

Język angielski szkoliłem także w trakcie licznych podróży oraz pracując w Stanach Zjednoczonych. Natomiast swoje umiejętności jako lektor języka obcego zdobywałam ucząc angielskiego między innymi w krajach dalekiej Azji.

Obecnie prowadzę zajęcia we wszystkich grupach wiekowych oraz na wszystkich poziomach zaawansowania.

797 628 502