Zespół

Poznaj naszych lektorów

Anna Grzegorska

Lekcji języka angielskiego udzielam od 16 lat. Jest to moje główne zajęcia, praca i pasja.

Obecnie pracuję głównie z uczniami szkoły podstawowej. Moje zajęcia są nastawione na doskonalenie językowe lub stanowią pomoc dzieciom z trudnościami w opanowaniu materiału szkolnego. W pierwszym przypadku skupiam się na dążeniu do swobodnej komunikacji i wyeliminowaniu barier w porozumiewaniu się. Natomiast korepetycje opieram na przejrzystym przedstawieniu zagadnień gramatycznych i „bezbolesnym” sposobie ich ćwiczenia oraz, przede wszystkim, na rozbudzeniu chęci do nauki języka.

Moimi uczniami są także dzieci w wieku przedszkolnym. Tutaj stawiam na Total Physical Response, czyli zajęcia prowadzę w całości po angielsku, a dzieci rozumieją mnie i kojarzą nowe zwroty poprzez mowę ciała i kontekst danej aktywności. Duzo jesteśmy w ruchu, a zajęcia łączą różne formy aktywności: śpiewanie piosenek, gry i zabawy językowe z wykorzystaniem mat edukacyjnych, małe prace plastyczne i inne ciekawe propozycje 😊

Ukończyłam filologię angielską oraz studia podyplomowe z zakresu dydaktyki języka angielskiego w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu. Swój warsztat doskonalę na różnych szkoleniach metodycznych, wybierając rozwiązania najbardziej skuteczne i dopasowane do potrzeb moich uczniów. Tworzę własne materiały edukacyjne.

Prowadzę tez zajęcia z języka hiszpańskiego, który od lat także jest moją pasją, którą dzielnie staram się podtrzymywać i rozwijać.

Organizuję warsztaty językowo-kulturowe dla grup dzieci, podczas których spotykamy się z gośćmi z całego świata i uczymy się języków poznając inne kultury.

Prywatnie najbardziej lubię małe i duże podróże rowerowe i nie tylko. Lubię aktywnie spędzać czas. Mam 3 córki 😊

Marta Rakowska

Hello! Mam na imię Marta, jestem mgr filologii angielskiej. Prowadzę zajęcia dla młodzieży (przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury) i osób dorosłych (nauka od podstaw, konwersacje).
Poza nauczaniem języka angielskiego, które dostarcza mi sporo satysfakcji, przeznaczam swój wolny czas na różnego rodzaju zajęcia związane z aktywnością fizyczną, czytam mrożące krew w żyłach kryminały, a gdy tylko mogę to podróżuję. Wyjątkiem są długie jesienno-zimowe wieczory, podczas których oglądam ulubione seriale w towarzystwie dwóch futrzastych przyjaciół – kotów.

Marta Lasecka

Cześć!

Nazywam się Marta, a języki obce są moją pasją, którą dzielę się z innymi już od ponad 6 lat. Studiowałam filologię angielsko-hiszpańską, lingwistykę stosowaną z językiem angielskim i niemieckim, a aktualnie dalej się kształcę na studiach magisterskich z filologii hiszpańskiej.

Celem mojego nauczania jest przede wszystkim swobodna komunikacja, dlatego już od pierwszych zajęć dążę do przełamywania bariery językowej, a lekcje staram się urozmaicać ciekawymi materiałami, co sprawia, że moi uczniowie często są zaskoczeni tym, jak szybko mijają im nasze zajęcia.

Interesuję się szeroko pojętą kulturą, chętnie podróżuję (po Polsce, Europie, ale również na inne kontynenty) i aktywnie spędzam czas, jeżdżąc na rowerze lub grając w squasha. Z wykształcenia jestem też dietetyczką, dlatego zagadnienia medyczne również nie są mi obce, ale z moimi uczniami z chęcią porozmawiam na każdy temat 🙂

Julio Vilar

I’m a passionate teacher, seeing a student learn something important and knowing that I am part of it makes me proud. I am Brazilian by birth, and die-hard New Yorker by heart. I have spoken English since I was a little boy back in Brazil. My parents spoke English home and realized how important it was to make sure my brother and I learned from birth. During my teenage years, I spent a few years studying in The USA and before moving to Poland I spent 13 years of my life living in New York City. I like to think that I bring an experienced and personal approach to conversation practice in English.

Szymon Wiśniewski

Po ukończeniu studiów (Filologia Angielska na UAM oraz MBA na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i Georgia State University) przez kilka pierwszych lat prowadziłem lektorat angielskiego na uczelni. Następnie swoje kroki skierowałem ku środowisku biznesowemu, co zaowocowało szerokimi kompetencjami w zarządzaniu na różnych szczeblach w firmach z obcym kapitałem. Ostatnie lata to powrót do korzeni i nauczania. Obecnie prowadzę lektoraty angielskiego dla studentów różnych narodowości na WSB oraz kursy typowo biznesowe (specjalizacja: IT i E-Commerce) w środowisku korporacyjnym.
Moje zajęcia są nastawione przede wszystkim na konwersację, głównie w oparciu o kilkuminutowe materiały audio/video. Nie korzystam z podręczników. Moje doświadczenie życiowe pozwala mi spoglądać na kompetencje językowe klientów w nieco odmienny od akademickiego sposób, a charakter moich zajęć to optymalizacja obu metodologii. Nie przygotowuję do testów i egzaminów. Stwarzam klientom bliskie optymalnemu środowisko do coraz efektywniejszego komunikowania się w języku obcym uwzględniając ich potrzeby, oczekiwania i zainteresowania. Staram się ograniczać swój udział w konwersacji do wymaganego minimum. W dobrze dobranych grupach kilkuosobowych ograniczam się tylko do tzw. feedbacku pod koniec zajęć i niezbędnych interwencji w celu podtrzymania dynamiki spotkań.
Prywatnie jestem aktywnym Crossfitterem. Jestem otwarty na to co nowe i odmienne, mam duże poczucie humoru, a młodsza córka twierdzi, że jestem lekko porąbany, a mój nubijski pies myśliwski do polowań na Galago skoczy za mną w ogień (ale do wody nigdy).

Agnieszka Kawka-Nowak

Zaczęło się od wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracowałam i podróżowałam, ucząc się jednocześnie języka. Po powrocie do kraju ukończyłam studia, zrobiłam certyfikaty językowe i zaczęłam pracować jako nauczycielka języka angielskiego.

Od tamtego czasu stale poszukuję różnych ciekawych metod nauki języka.

Zafascynowała mnie szczególnie metoda coachingowa jednej z najlepszych coachów angielskiego na świecie, Hadar Shemesh. Miałam okazję nauczyć się jej biorąc udział w programie New Sound i dołączając do Beyond community, społeczności ludzi z całego świata, których odznacza bardzo silna motywacja, żeby ich angielski brzmiał fluently albo nawet biegle.

Przez dwa lata pracowałam w Anglii, co pomogło mi poprawić mój akcent. Doświadczenia zdobywałam także ucząc języka angielskiego online podczas pobytu w Afryce.

Lubię pomagać moim uczniom w przełamywaniu bariery językowej, odnajdywaniu ich ekspresji językowej, flow i naturalnego akcentu.

Z wykształcenia jestem logopedą oraz certyfikowaną nauczycielką języka angielskiego. Moją pasją jest rozwój osobisty, ,taniec, yoga, języki obce oraz spacery z moim labradorem.

797 628 502