O Szkole

Historia w wielkim skrócie

Szkoła Pani od Angielskiego powstała w roku 2010 jako efekt udanej i owocnej współpracy jej założycielki Ani i jej kilku uczniów. Początkowo mieściła się na poznańskich Podolanach, pod inną nazwą i z zupełnie inną ofertą niż obecnie. Stale powiększające się grono zadowolonych uczniów generowało kolejne zmiany i pozwoliło rozwijać się szkole we właściwym kierunku. Wkrótce oferta skupiła się tylko i wyłącznie na języku angielskim, powiększył się zespół, zmieniła się nazwa (wymyślona na rowerze) i w końcu lokalizacja. W Suchym Lesie ruszyliśmy mocno do przodu oraz sformułowaliśmy ofertę, która w pełni odzwierciedla filozofię naszej szkoły.

Co nami kieruje

Zajęcia które oferujemy mają przede wszystkim pozwolić naszym klientom na swobodną komunikację w języku angielskim. Uważamy, ze język jest po to, aby komunikować się z innymi ludźmi, rozumieć się oraz poznawać świat niedostępny w naszym języku. Chcemy pomagać rozwijać skrzydła naszym uczniom, motywować do rozwijania językowych umiejętności oraz inspirować do ich wszechstronnego wykorzystywania. Udaje nam się to głównie dzięki naszemu zaangażowaniu w nauczanie, pasji do języka angielskiego oraz ciągłej chęci rozwijania naszego lektorskiego warsztatu.

Zespół naszą mocną stroną

Nasza kadra to międzynarodowy zespół lektorów, gdzie każdy specjalizuje się w jakimś rodzaju zajęć. Są wśród nas osoby nastawione na pracę z dziećmi szkolnymi, przedszkolakami, młodzieżą lub dorosłymi. Tacy, którzy sprawdzają się w pracy indywidualnej z uczniem lub „ogarniający” zajęcia grupowe. Jedni zajmują się doskonaleniem językowym, stawiają na konwersacje, inni wspomagają uczniów z trudnościami w nauce w szkole lub przygotowują do różnego rodzaju egzaminów. Nie brakuje także lektorów Buisness English i specjalistów od kursów in-comapny. Zrozumienie potrzeb uczniów oraz pozytywne relacje uczeń-nauczyciel to nasz priorytet.

Nie tylko standardowe zajęcia

Pani od Angielskiego jest także organizatorem warsztatów kulturowych Spotkania ze Światem, o których przeczytasz więcej w specjalnie poświęconej im zakładce. Warsztaty są skierowane do dzieci i młodzieży. Dzięki językowi angielskiemu, mają tu okazję poznać inne kultury z dalekiego świata, zaprezentowane przez zagranicznych gości. Mogą rozmawiać z ludźmi innego pochodzenia, innych ras, wyznań i poszerzać swoje horyzonty.

Gdzie uczymy

Nasza siedziba znajduje się w Suchym Lesie przy ulicy Szkolnej 11.
Możemy także dojechać we wskazane miejsce na terenie Poznania i okolic; do firmy lub domu klienta.

797 628 502