PÓŁKOLONIE ZIMOWE 2018

ENGLISH WINTER PLAY

 

szczegóły pod obrazkiem

 

 

SUCHY LAS, UL.SZKOLNA 11

I piętro

 

w programie:

 

Let’s meet; czyli poznajmy kolejnego fascynującego gościa, który pokaże nam co niezwykłego robi, a potem... pozwoli nam tego spróbować! :)

Let’s watch; czyli... zostańmy w naszej sali, zasiądźmy wygodnie i dajmy się porwać filmowym przygodom pełnym wpadających w ucho angielskich słówek :)

Let’s feast; czyli tego dnia nie jemy w domu śniadania! Jedyna taka okazja, żeby pod okiem profesjonalnego kucharza przygotować prawdziwe, pyszne English breakfast lub tasty lunch! Yummy!:)

Let’s play; a to nic innego jak dużo dynamicznej zabawy, przy której angielski sam wchodzi do głowy ;) Słynne teleturnieje, gry planszowe, ruchowe, karciane itd...

Let’s go out; czyli nawet w zimie może zrobić się gorąco.. a w szczególności podczas rozszyfrowywania angielskich zagadek w terenowych podchodach! Mimo wszystko, tego dnia zabieramy czapkę, szalik i wygodne buty :)

 

A PO CO TO WSZYSTKO?

Po pięciu wspólnie spędzonych dniach będziemy wybawieni, będziemy uwielbiać zimę, będziemy znać masę nowych słów po angielsku, a w nowych semestrze zabłyśniemy wiedzą w szkole ! :)

 

Zapraszamy!

 

Panie od Angielskiego dołożą wszelkich starań, żeby ferie zimowe się udały:)

 

Z najważniejszych kwestii dla rodziców:

  • Dzieci każdego dnia otrzymają śniadanie oraz ciepły obiad. Do dyspozycji będą także napoje i zdrowe przekąski.

  • Dzieci będą pod opieką odpowiedzialnych opiekunek-lektorek, które zadbają o każdy szczegół. Weźmiemy pod uwagę indywidualne potrzeby dzieci, dopilnujemy, żeby czuły się dobrze, zjadły, porządnie ubrały się na wyjście. Na co dzień pracujemy z dziećmi i wiemy, że dzieci nas lubią :)

  • Angielskiego uczymy od wielu lat, mamy wykształcenie filologiczne, posiadamy mnóstwo pomysłów i sprawdzonych materiałów dydaktycznych, więc zapewniamy profesjonalne zajęcia języka angielskiego.

  • W sali będziemy czekać na dzieci od godziny 7:30 rano i planujemy kończyć dzień o godz. 16:00. (Prosimy pytać, jeżeli chcieliby Państwo przyprowadzić dziecko wcześniej lub odebrać później.)

  • Koszt ferii zimowych (5 dni po 9 godzin do dyspozycji) to 499 zł. W cenę wliczone są już wszystkie świadczenia, ubezpieczenie i aktywności. Nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

 

W CELU ZAPISANIA DZIECKA NA FERIE ZIMOWE PROSIMY O:

  1. kontakt mailowy lub telefoniczny, po którym prześlemy Państwu Formularz Zgłoszeniowy oraz Regulamin Półkolonii Zimowych.

  2. odesłanie wypełnionego Formularza na nasz adres mailowy; podpisany Regulamin można przekazać nam w pierwszym dniu Półkolonii

  3. wpłatę zaliczki 250 zł do dnia 28 stycznia 2018 (na konto lub gotówką). Od nas otrzymają Państwo szczegółowy plan Półkolonii z uwzględnieniem każdego dnia, menu, zakres ubezpieczenia

  4. potwierdzenie uczestnictwa dziecka w Półkoloniach na 5 dni przed rozpoczęciem oraz uregulowanie pozostałej części najpóźniej w dniu rozpoczęcia Półkolonii.

 

>Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.<Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 

tel. Ania G. 797 628 502 / Ania N. 668 434 224

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem