Oferta

Wszystkie zajęcia mogą odbywać się w wybranej przez klienta lokalizacji:

  • siedziba Pani od Angielskiego: ul.Szkolna 11, Suchy Las
  • Firma lub mieszkanie klienta

ZAJĘCIA STANDARDOWE INDYWIDUALNE (osoby dorosłe, młodzież, dzieci)

ENGLISH FACE2FACE

    45min/50zł         60min/65zł

              90min/ 80zł   

Na zajęciach realizujemy program przygotowany dla ucznia w zależności od jego potrzeb. Rozwijamy umiejętności komunikacyjne, poprawność gramatyczną, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych, realizację własnych tekstów. Skupiamy się na tych aspektach, których uczeń najbardziej potrzebuję do swobodnej komunikacji. Zajęcia są kreatywne, pobudzają do myślenia, oferują szereg różnorodnych aktywności. Korzystamy z atrakcyjnych pomocy dydaktycznych, wielokrotnie wspieramy się autentycznymi materiałami w języku obcym.

ZAJĘCIA BIZNESOWE INDYWIDUALNE

BUSINESS ENGLISH 60min/70zł 90min /90zł

Przygotowywane dla osób dążących do sprawnej komunikacji w środowisku pracy; w kontaktach biznesowych z klientem/współpracownikiem zagranicznym, podczas wyjazdów służbowych czy komunikacji na odległość, przez telefon lub Internet. Zajęcia oferują zapoznanie ze specyficznym słownictwem biznesowym, naukę zwrotów formalnych i nieformalnych, nabycie umiejętności radzenia sobie podczas publicznych prezentacji/wystąpień lub negocjacji.

ZAJĘCIA STANDARDOWE lub BIZNESOWE GRUPOWE

ENGLISH IN USE grupa 2 osobowa 35zł/os/60 min 45 zł/os/90 min                      biznes   40 zł/60 minut        50 zł/90 minut
  grupa 3 osobowa 30zł/os/60 min 35 zł/os/90 min                      biznes   35 zł/60 minut        40 zł/90 minut
  grupa 4-5 osobowa 25zł/os/60 min 30 zł/os/90 min                      biznes   30 zł/60 minut        35 zł/90 minut
  grupa 6-8 osobowa 20zł/os/60 min 25 zł/os/90 min                      biznes   20 zł/60 minut        25 zł/90 minut

Więcej osób na zajęciach oznacza, że lekcja będzie dynamiczna, wciągająca, wesoła, a co za tym idzie skuteczna i mobilizująca! Uczniowie tworzą zgrane grupy i przyznają, że nie mam mowy o stresie i lęku przed popełnianiem błędów. Zajęcia pozwalają opanować nowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne na różne sposoby. To nie tylko uzupełnianie ćwiczeń gramatycznych. Gramy w gry, oglądamy reportaże, słuchamy muzyki, ale także sprawdzamy się podczas kontrolnych quizów. Zajęcia są wspaniałą okazją na naukę w świetnym towarzystwie!

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA MALUCHÓW (grupy 3-5 osób)

HAPPY ACADEMY 3-6 lat 25 zł/50 min
ENGLISH CLUB 7-12 lat 25 zł/60 min

Zajęcia skierowane do dzieci i młodszej młodzieży. Odpowiednio zorganizowany czas z językiem obcym stanowi nie tylko dobrą zabawę, ale i procentuje w przyszłości. Dzieci najlepiej uczą się poprzez uczestnictwo w grach i zabawach. Zapamiętują nowe słowa i zwroty spontanicznie, w żywych sytuacjach, podczas ruchu. Pomogą im w tym kreatywne pomoce dydaktyczne PLAY ME, dzięki którym zajęcia stają się dynamiczne. Dzieci śpiewają, tańczą, rysują, słuchają opowiadań, grają w gry i nawet nie zauważają kiedy się uczą. Dzięki temu nauka języka zaczyna kojarzyć się z czymś przyjemnym i atrakcyjnym.

Program realizowany na zajęciach odpowiada ogólnym wymogom edukacyjnym realizowanym w placówkach oświatowych dla poszczególnych grup wiekowych jak i stanowi jego poszerzenie. Rodzice i opiekunowie dzieci otrzymują program zajęć wraz ze szczegółowym wykazem słownictwa i zwrotów ćwiczonych na zajęciach.

!!! W przypadku zajęć z dojazdem do domu lub firmy klienta do ceny zajęć należy doliczyć:

5 zł (gmina Suchy Las, gmina Rokietnica, Poznań-Piątkowo, Poznań-Morasko, Poznań-Winogrady, Winiary, Golęcin, Strzeszyn)

10 zł (gmina Suchy Las-Chludowo i Biedrusko, gmina Tarnowo Podgórne, Poznań-Smochowice, Poznań-Narmowice, Poznań-Jeżyce)

Dalsze lokalizacje - do ustalenia :)

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem